poniedziałek, 14 maja 2012

Jeszcze ja, jeszcze ja...

I ja jak zwykle, spóźniona ,na szarym końcu. Zostałam oTAGowana przez Zaczytaną w chmurach – Dziękuję! Już śpieszę z odpowiedziami. Pomijam doskonale znane zasady, nie pokuszę się też o typowanie kolejnych osób, znając mój poślizg pewnie wszyscy już wzięli udział w zabawie. No to jedziemy :)

1. Jaki jest Twój nałóg (poza czytaniem)?
Myślę, myślę intensywnie… (nadal myślę…) Wychodzi na to, że nie mam żadnych innych nałogów?  Ale z drugiej strony jakby się tak mocno zastanowić, nie wyobrażam sobie poranka bez kawy, miesięcy bez jakiegokolwiek, choćby krótkiego wyjazdu i lata bez malin.

2. Jakie są 3 rzeczy, za które byś zabił (by je zdobyć, tudzież w obronie- to oczywiście wyolbrzymienie, chodzi mi o rzeczy, na których najbardziej Wam zależy)?
Nie jestem przyzwyczajona do żadnej rzeczy materialnej. Ale najbardziej krzyczę gdy zabierają mi myszkę do laptopa (Touchpad nie jest dla mnie).

3. Masz jakieś zabawne/dziwne przyzwyczajenie?
Pewnie mnóstwo ale czy są zabawne i dziwne? Chyba nie tylko ja wyciskam pastę „od środka” i jem delicję „na raty” – najpierw zlizuję czekoladę, później zjadam biszkopt a na końcu kółeczko z galaretki ;)

4. Kto jest Twoim idolem, na kim się wzorujesz?
Nie mam idola ale za wzór do naśladowania stawiam sobie moją mamę.

5. Jakie jest Twoje marzenie (każdy ma jakieś marzenia, niekoniecznie musicie wyjawiać te najskrytsze ;))?
Jako kobieta w ciąży nie napiszę nic odkrywczego – chciałabym być dobrą matką.

6. Jakie są 3 rzeczy, których nigdy nie zrobisz?
Nie zaśpiewam w konkursie karaoke, nie nauczę się dobrze jeździć ("tragedia Kinga, po prostu tragedia") i nie zrobię sobie trwałej ondulacji ;)

7. Opisz krótko swoje zwierzątko (:
Jest wiecznie głodna, chodzi za mną krok w krok, przy obieraniu ziemniaków wpycha łeb do kosza, a w nocy namiętnie gryzie wystające stopy i rozpycha się na poduszce.  9miesięczna Dolly.
J
 

8. Jakie są Twoje ulubione zespoły?
Mam ulubione piosenki, zespołów raczej nie. Ale gdybym już musiała wymienić  to Guns N` Roses, Coma, Happysad. (Zarówno Coma jak i Happysad będą gościć w Rzeszowie na tegorocznych juwenaliach, to tak dla miejscowych i zainteresowanych)

9. Literaturę jakiego kraju lubisz najbardziej?
USA za Stephena King`a, całą Skandynawię za kryminały, Włochy za ciepłe, pełne słońca, piękna przyrody, zabytków (i miłości) powieści.

10. W jakiej epoce chciałbyś żyć?
W epoce dobrobytu ;)
11. Jesteś humanistą czy ścisłowcem? (zakładamy, że ludzie którzy czytają są humanistami, a wcale tak nie jest; matematycy ujawniajcie się! :D)
Zdecydowanie humanistka. Matematyka i fizyka były moją piętą achillesową. Przez całą szkołę podstawową i liceum ślizgałam się na marnej trójczynie a na studiach właśnie dzięki fizyce uczestniczyłam w powtórce z rozrywki (czytaj kampanii wrześniowej) ;)


Kochani opuszczam Was na tydzień, lecę do rodziny do Szwecji. W wakacje wybiorę się jedynie na… porodówkę więc wyruszam teraz, póki jeszcze zmieszczę się na pokład samolotu ;) Marzenia o norweskich fiordach, drewnianych kościołach typu „stav” zostawiam na „kiedyś” teraz kieruję się do Malmö, z jednodniowym wypadem do Kopenhagi. Do walizki spakowałam dwie książki, oczywiście z Szwecją w tle. I co by tradycji stało się zadość, obiecuję rozejrzeć się za jakąś książkową zakładką ;) Do zobaczenia :)


13 komentarzy:

 1. Noooo nie, mój M. właśnie je te delicje tak na raty, a ja dostaję szału jak to widzę. Kurczę no... w całości ciastko się ma, to w całości ciastko się je! ;)) A co takiego studiowałaś, że miałaś fizykę? :>
  Miłej podróży! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Awwww, jaki piękny kociak *_*

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiedziałam, że spodziewasz się dziecka, gratuluję :)) A fizyki szczerze współczuję. Na szczęście ja już dawno pożegnałam się już ze wszystkimi ścisłymi przedmiotami. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O, ja też bym nigdy nie zaśpiewała w konkursie karaoke :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawie odpowiedziałaś :) I fajnie, że wzięłaś udział w zabawie.
  Ale najbardziej mnie zaskoczyło, że jesteś w ciąży- gratulacje :)
  A ja fizykę lubię! ^^ (idzie mi jak idzie, ale i tak lubię ten przedmiot :P)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie jesteś sama w jedzeniu delicji na raty ;)
  One (delicje) są wręcz stworzone do takiego jedzenia :D
  Ja również nie wiedziałam, że będziesz mamą, gratuluję serdecznie :)
  I na koniec życzę Ci szczęśliwej podróży!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochanie serdecznie Ci gratuluję ;**
  No to będziemy mieli w Molowej rodzinie kolejnego "molika" ;**

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję maleństwa pod sercem!!! I życzę miłego pobytu w Szwecji.
  Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 9. też mam kicię, co prawda troszkę młodszą, bo skończyła dopiero pół roku, ale moja mnie nie gryzie po stopach :)) w sumie w ogóle nie gryzie :))

  OdpowiedzUsuń
 10. Kicia jest cudowna ! :)
  Bardzo fajne odpowiedzi na pytania. Nie wiedziałam, że jesteś w ciąży (bo i skąd :D). Wiesz już, czy będziecie mieli dziewczynę czy chłopczyka? Wybraliście imiona :D?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja też jem tak delicje ;D I oczywiście gratuluję, i życzę pomyślnego rozwiązania latem ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciekawe wypowiedzi. Masz cudownego kociaka. Słodziak z niego. Życzę również szczęśliwego rozwiązania.

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo dziękuję Wam za wszystkie dobre i pomyślne słowa! Przepraszam, że nie podzieliłam się z Wami wcześniej tą nowiną, choć człowiek nie chce dopuszczać do siebie złych myśli, czasem nie da się wyzbyć lęku o zdrowie małej istotki.
  Jesteśmy już po dokładnych badaniach, dziecię rozwija się i rośnie zdrowo :)

  Miqa - dziewczynka! :) Zawsze chciałam mieć dziewczynkę, gdzieś kiedyś nawet czytałam artykuły, o tym jak zaplanować płeć dziecka :) Wprawdzie obeszło się bez planów ale córa będzie ;) Emilka Zosia :) Z imieniem problemu nie było, od kilku lat wiedzieliśmy, że tak nazwiemy córkę :)
  Z imieniem dla chłopca byłoby gorzej, mąż się upierał przy Emilu, ja chciałam Juliana lub Leona a tak problem i batalia z głowy :)

  Izuśr - studiowałam turystykę i rekreację (bez fizyki!) i... rolnictwo (już z fizyką :/ ) "z jaką prędkością doleci ziemniak..." ;) Ajć jak sobie przypomnę to przechodzą mnie ciarki

  OdpowiedzUsuń