środa, 20 marca 2013

"Poszukiwana" już odnaleziona - wyniki jak zwał, tak zwał - konkursu

Witajcie!
Chęć przygarnięcia  „Poszukiwanej” M. Kochanowicz zdeklarowało 7 osób.
Uważnie przestudiowałam wszystkie propozycje, wybór padł na „Moje Indie”
Dlaczego? Zawsze ciągnie mnie stronę wschodnich klimatów, już kilka razy wrzucałam tę książkę do wirtualnego koszyka ale nigdy nie zakwalifikowała się do etapu zamówienia. Książka wypada średnio, czytelniczy narzekają, że jest kiepsko napisana. Może autorowi lepiej wychodzi mówienie niż pisanie? Choć do autora miłością wielką nie pałam, z ciekawości sprawdzę te jego Indie.
„Poszukiwana” wędruje więc do BlueRose.
Bardzo proszę  o namiary na siebie.


Jest jeszcze druga sprawa. Bo w mój gust idealnie trafiła alison2
Zaproponowała mi 3 tytuły, z czego wszystkie mam na półce w wersji papierowej. Co więcej, aktualnie, w ramach wyzwania „literatura chińska” czytam/kończę  polecane przez nią  ”Dziewczęta z Szanghaju”, oczywiście po nich zabieram się za kontynuację, również polecane „Marzenia Joy”. Alison2 oczywiście nie mogła o tym wiedzieć, ostatnio u mnie nie najlepiej z aktualizowaniem półki „teraz czytam”, która gdzieś tam wisi blogu. No i jeszcze „Tygrysie Wzgórza” - były moim zakupowym must have -  wprawdzie jeszcze ich nie czytałam, ale już wiem, że to dobry wybór.
Alison2 Tobie również chciałabym podarować książko - niespodziankę. Co powiesz na bramkę nr 1 / 2 lub 3 ?

5 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę, że udało mi się namówić ciebie na "Moje Indie", a co za tym idzie przygarnąć "Poszukiwaną". Jeśli chodzi o średnie opinie - to sama odkładałam przeczytanie książki ze względu na owe narzekania. Los sprawił, że trafiłam na ebooka i byłam zadowolona. Choć myślę, że książce też poświecę chwilę, ze względu na zdjęcia, którymi książka jest opatrzona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję szczęściarom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Tygrysie wzgórza" to świetna książka, chociaż bardzo smutna.

  OdpowiedzUsuń
 4. No popatrz, zapomniałam dopisać komentarz... Zabawne że aż tak udało mi się trafić :-) Wybrałam po prostu to co mnie najbardziej przypadło do gustu ale nie sądziłam, że sama masz te książki już na oku ;-) Bardzo dziękuję Ci za wyróżnienie :-) Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń